Berkay

18 Kasım 2017 Cumartesi

Berkay Jolly Joker
Selami Şahin

24 Kasım 2017 Cuma

Selami Şahin Jolly Joker
Koray Avcı

25 Kasım 2017 Cumartesi

Koray Avcı Jolly Joker
Haluk Levent

01 Aralık 2017 Cuma

Haluk Levent Jolly Joker
Yaşar

02 Aralık 2017 Cumartesi

Yaşar Jolly Joker
Ceylan Ertem Sezen Aksu Tribute

08 Aralık 2017 Cuma

Ceylan Ertem Sezen Aksu Tribute Jolly Joker
Fatih Ürek

09 Aralık 2017 Cumartesi

Fatih Ürek Jolly Joker
Tan Taşçı

15 Aralık 2017 Cuma

Tan Taşçı Jolly Joker
Levent Yüksel

16 Aralık 2017 Cumartesi

Levent Yüksel Jolly Joker
Hakan Altun

22 Aralık 2017 Cuma

Hakan Altun Jolly Joker

HAKKINDA

JOLLY JOKER BURSA
VİZYON
Jolly Joker Bursa, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Bursa'da, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Bursa´un birinci hedefidir.

Jolly Joker Bursa bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Bursa´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Bursa için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Bursa, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

          

Copyright © 2014-2017. Jolly Joker Bursa. Tüm hakları saklıdır.